Chłodziarki do wina o przepustowości do 40 litrów

Chłodziarki do wina o przepustowości do 40 litrów. Prezentujemy 5 czołowych modeli

Dobre wino powinno być serwowane w dokładnie określonej temperaturze, aby jego smak jest w pełni wydobyty.

Dlatego coraz częściej koneserzy dobrego wina wyposażają własne domy w chłodziarki celowo do tego przystosowane. Są to urządzenia, które za zadanie mają utrzymanie właściwej temperatury dla danego przewinienie. Wyposażone są w procedurę regulacji temperatury, a pewne modele w pozwalają na przechowywanie lub chłodzenie dwóch gatunków wina jednocześnie. Sprawdź najchętniej wybierane chłodziarki do przewinienie o pojemności do 30 litrów.

Hyundai HY-VIN12A

Foto: materiały prasowe Hyundai HY-VIN12A

Chłodziarka do wina Hyundai o mocy 50 Przy to nowoczesne urządzenie zbudowane z myślą o miłośnikach wina. Będzie doskonale pasować do kuchni i innych pomieszczeń. Nowoczesne nawigacja na wyświetlaczu LED pozwala ustawiać temperaturę w ramach od momentu 12 do 18 stopni Celsjusza. Pojemność całkowita wyekwipowania wynosi 33 L i może się w odrzucić zmieścić 12 butelek na temat maksymalnym rozmiarze 8 x 33 cm. Jest to bardzo ciche urządzenie, bo pułap hałasu wynosi tylko 38 dB. Zostało w nim również zamontowane wewnętrzne podświetlenie.

Sprawdź ofertę Hyundai HY-VIN12A

Candy CCVB 15

Foto: materiały prasowe Candy CCVB kolejny

Chłodziarka do zabudowy Candy CCVB15 to narzędzie skonstruowane specjalnie dla miłośników, którzy nie mogą zezwolić sobie na przechowywanie wina w specjalnie do tegoż dostosowanej piwniczce. Urządzenie o klasie energetycznej C mieści 7 butelek wina o pojemności 0, 70 litra. Elegancki front z szybką pozwala na prędki przegląd tego, co zlokalizowany jest w środku. Dotykowy panel sterowania wraz z cyfrowym wyświetlaczem umożliwiają łatwy dobór odpowiednich parametrów pracy urządzenia. Stwierdź ofertę Candy CCVB 15

Tristar WR 7512

Foto: towary prasowe Tristar WR 7512

Chłodziarka na wino firmy Tristar stanowi znakomite rozstrzygnięcie dla przechowywania butelek przewinienie i chłodzenia ich poprzednio imprezą dzięki idealnemu zakresowi temperatury dla win: od momentu 7 do 18°C. W 4 chromowanych półkach pomieści łącznie 13 butelek wina. Zużycie energii w tymże modelu wynosi 193 kWh. Dzięki termoelektrycznym systemowi chłodzenia urządzenie pracuje cicho, przy bardzo niskim poziomie wibracji.

Sprawdź ofertę Tristar WR 7512

Camry CR8068

Foto: materiały prasowe Camry CR8068

Model CR 8068 pozostał stworzony do wykorzystania także w gastronomii, jak jak i również w użytku domowym w każdym miejscu tam, gdzie precyzyjna regulacja temperatury chłodzenia wina posiada znaczenie. Pojemność chłodziarki wynosi 33 litry, zaś profilowane półki zmieszczą dwunastu butelek wina. Dodatkowymi atutami lodówki CR 8068, nie licząc samej jej funkcjonalności, są estetyczny wygląd oraz klasa energetyczna A.

Sprawdź ofertę Camry CR8068

Guzzanti GZ 22

Foto: materiały prasowe Guzzanti GZ 22

Chłodziarka do wina Guzzanti o szerokości 25 centymetrów ma dwa sterowane niezależnie strefy temperatury dla 6 butelek białego, i 6 czerwonego wina. Termoelektryczny system chłodzenia, bez hałaśliwej jak i również ciężkiej sprężarki, zapewnia cichą pracę bez szkodliwych wibracji. Przyjazne, niebieskie oświetlenie LED podnosi dodatkowo komfort jak i również bezpieczeństwo użytkowania. Winiarka z powodzeniem znajdzie miejsce zarówno po warunkach domowych, jak i w hotelach, czy biurowych.

Sprawdź ofertę Guzzanti GZ 22

Test

Tagi: recenzje Komentując korzystasz wraz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Odbiorców. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem punkt widzenia o likwidacji OFE. W jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, być może uniknąć kary. Wystarczy aktywny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę na aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI znał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Koncepcja Banku i kilkunastu zatrudnionych. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie