IQOS - nowa generacja - wprowadza w Polsce

Philip Morris z nową generacją IQOS zastępującą papierosy

Philip Morris wprowadza w Polsce świeżą generację IQOS zastępujących szlugi. Firma przekonuje, że to najbardziej zaawansowany produkt zastępczy dla papierosów w do niej portfolio. Na całym kuli ziemskiej liczba palaczy, którzy zrezygnowali z papierosów dla IQOS wynosi już ok. 6 mln - kiedy produkt ten wprowadzano w naszym kraju przy kwietniu ub. r., cyfra użytkowników IQOS na świecie wynosiła ok. 1, 5 mln, podano także.

Jak wynika z danych PMI, w Grecji udział IQOS w rynku wyrobów tytoniowych to ok. 4%, przy Rumunii - ok. 3%, w Korei Południowej a mianowicie ponad 7%, a po Japonii - ponad 16%.

"Najnowsza generacja IQOS, IQOS 3 i IQOS 3 Multi, jest produktem dwuletnich prac nad wyrobem, będących odpowiedzią na poglądy pełnoletnich konsumentów:

  •   IQOS 3 charakteryzuje się nową konstrukcją, dzięki czemu urządzenie jest łatwiejsze po obsłudze, ma mniejsze rozmiary, szybsze ładowanie, wydłużony termin pracy baterii. IQOS trzech wyposażony jest w nowy system ProtectPlus, zapewniający ogromniejszą wytrzymałość i trwałość urządzenia.
  •   IQOS 3 Multi nawiązuje do odwiedzenia pierwotnego projektu linii produktów IQOS. Jest odpowiedzią na jedną z kluczowych kwestii podnoszonych przez pełnoletnich klientów, umożliwiając 10-krotne korzystanie wraz z urządzenia bez konieczności ładowania. Konstrukcja IQOS 3 Multi jest bardziej kompaktowa, za pomocą czemu urządzenie jest smuklejsze i bardziej poręczne" - czytamy w komunikacie.

Celem stworzenia nowej generacji IQOS jest ułatwienie wciąż większej liczbie pełnoletnich palaczy, którzy w przeciwnym razie nadal paliliby papierosy, przejścia na potencjalnie mniej szkodliwe wyroby zastępcze, z korzyścią dla systemu społecznego i zdrowia publicznego, podkreśliła firma.

Innowacyjny towar IQOS zastępujący papierosy zadebiutował w Polsce w kwietniu 2017 r.

"W skali globalnej liczba palaczy, którzy zrezygnowali z tytoniu na rzecz IQOS, sięga już prawie 6 mln. Codziennie ok. 10 000 kolejnych palaczy rezygnuje wraz z papierosów na rzecz IQOS. Celem PMI jest, żeby do 2025 r. ilość osób, które zrezygnowały z palenia papierosów należących do portfolio PMI, zastępując gryzie produktami bezdymnymi, wyniosła chociaż 40 mln" - podsumowano w komunikacie.

W ścisłym kierownictwie globalnej przedsiębiorstwa jest dwóch Polaków. Jednostką odpowiedzialną globalnie w PMI za biznes na terenie wyrobów tradycyjnych, jak i produktów obniżonego ryzyka jest Jacek Olczak, an obszarem towarów obniżonego ryzyka zarządza Mirosław Zieliński.

Philip Morris Polska jest największą korporacją tytoniową w kraju, wraz z udziałem w rynku handlu papierosów wynoszącym ok. 42% (źródło: Philip Morris zbyt Nielsen; sprzedaż wolumenowa w 2017 r. ) a także jednym spośród największych pracodawców, zatrudniającym ok. 7 000 pracowników na terenie całego kraju. Manufaktura Philip Morris International w Krakowie jest największym środek produkcyjnym PMI w Ue i jednym spośród najnowocześniejszych jak i również największych na ziemi. Obecnie ok. 70% produkcji krakowskiej fabryki trafia na eksport i jest sprzedawana na więcej niż 60 rynkach na całkowitym świecie. Do tej pory Philip Morris International zainwestował w Polsce ponad siedemset mln USD.

Tagi: papierosy Komentując korzystasz wraz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Odbiorców. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obligatoryjne na Facebooku mieszczą się poniżej adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie na temat likwidacji OFE. Na nadal gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Wystarczy bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał świeże zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kilkunastu pracowników. Idzie o aferę GetBack

Notowanie